Skip to main content

Kad galėtum nerti į vandenyno gelmes ir tyrinėti povandeninio pasaulio grožį, reikia ir specialios įrangos, ir gebėjimų, ir treniruočių. Tam ryžtasi tik drąsiausi. Nerti į teatrą gali visi, tereikia noro ar smalsumo. Nardyti po teatro kūrybos vandenyną gali net ir tie, kuriems lig šiol lankytis teatre buvo sudėtinga.

Gegužės 27-30 d. Nacionalinis Kauno dramos teatras kviečia į edukacinį vaikų ir jaunimo teatro festivalį „Nerk į Teatrą 2021“.

Šiemet festivalio programa, kurioje daugiau nei 30 įvairių dirbtuvių, diskusijų, ekskursijų, žaidimų teatro temomis, pritaikyta ne tik įvairaus amžiaus žiūrovams, bet ir socialiai jautrioms grupėms bei specialių poreikių turintiems teatro mylėtojams. Jūsų laukia kompleksinės pažintinės edukacinės programos, improvizacijos vakarai, nuo muzikos kambarėlio mažiausiems iki spektaklio kūrimo proceso vyresniems. „Nerti gali visi“ – skelbia šių metų festivalio šūkis ir kviečia bendradarbiauti, susipažinti ir pažinti ne tik teatro paslaptis, bet ir vieniems kitus. Teatras – didelis, margas ir atviras, jo lobiai neišsemiami, o jūs visi galite tapti šios kūrybingos įvairovės dalimi.

Festivalio programa

Nepamirškite: nerti gali visi!

Skip to content