Skip to main content

Gegužė dovanoja daug gražių švenčių – gegužės 15 dieną minime Tarptautinę šeimos dieną, o gegužės 17 d. – Vaiko dieną. Dėl to festivalis „Nerk į teatrą“ gegužės 18, 19 dedikuojamas šeimai. Šiomis dienomis lauksime tėvelių su kūdikiais, senelių, močiučių ir anūkėlių, jau ūgtelėjusių smalsuolių. Žiūrėsime spektaklius, žaidime pasaką, vyks stalo žaidimų vakaras ir dar daug smagių užsiėmimų. Programa – labai plati, tad skubėk išsirinkti!

BORKA (Vengrija) Nuo 0 iki 5 metų. Gegužės 18 d. 11 ir 13 val. Rūtos salė

Pirmąjį spektaklį vaiko gyvenime dažniausiai vaidina mama. Ji yra pagrindinis herojus, pasakojantis, linksminantis, kviečiantis žaisti – nuo ryto iki vakaro. Vengrų teatro trupės Káva Drama spektaklis „Borka“ kviečia pasisemti tokio žaidimo idėjų. Gegužės 18 d. 11 ir 13 val. festivalis „Nerk į teatrą“ laukia pačių mažiausių žiūrovų – žaiskime kartu.

Edukacija „Žaidžiame pasaką“. Edukacinės teatro dirbtuvės šeimoms su NKDT aktore Ugne Žirgule.

Pasaka – tai neišmatuojamos išmonės pasaulis, kuris visada stebina, įtraukia, moko. Geriausias būdas tyrinėti ir patirti tą stebuklingą pasakos pasaulį – žaidimas. O teatras –tikrų tikriausia žaidimų erdvė. Čia kiekvienas gali tapti pasakos herojumi, pakliūti į neįprastas situacijas, susidurti su kliūtimis, jas įveikti ir pasiekti savo tikslą. Ši patirtis padeda suprasti pasaulio sudėtingumą, išmokti kūrybiškai vertinti gyvenimo reiškinius, pastebėti aplinkinius žmones, padėti, spręsti problemas, būti drąsiems, aktyviems.

Edukacija „Žaidžiame pasaką“ | su NKDT aktore Ugne Žirgule | Nerk į teatrą festivalis 2024
Edukacija „Žaidžiame pasaką“ | su NKDT aktore Ugne Žirgule | Nerk į teatrą festivalis 2024

Teatras kūdikiams. Edukacinės dirbtuvės su ankstyvojo ugdymo teatru “Šilkaus Pupa” ir aktore Kristina Savickyte

„Šilkaus pupos“ teatras kviečia į užsiėmimus 5-24 mėn. mažylius su tėvais. Edukacijos metu kviečiame vaikus ir tėvus įsitraukti į žaismingą pasakos vaidinimą. Teatro metodai ir priemonės – puikus būdas megzti ryšį su vaikais ir atrasti tai, kas tinka būtent jums. Teatrinėmis priemonėmis lavinsime vaizduotę, smulkiąją motoriką, kalbos vystymąsi, artikuliaciją. Užsiėmimuose aktyviai veikia vaikai ir mokosi jų tėvai – tiek iš veiklų kartu, tiek iš diskusijų, pasidalinimų įžvalgomis apie ankstyvąjį ugdymą, kūrybiškumą.

Teatras kūdikiams | su ankstyvojo ugdymo teatru "Šilkaus Pupa" ir aktore Kristina Savickyte | Nerk į teatrą festivalis 2024
Teatras kūdikiams | su ankstyvojo ugdymo teatru “Šilkaus Pupa” ir aktore Kristina Savickyte | Nerk į teatrą festivalis 2024

Stalo žaidimų vakaras „Laikas su šeima“

Ar žinojote, kad įvairūs stalo žaidimai suartina, gerina žmogaus emocinę sveikatą, padeda atsipalaiduoti, plėsti akiratį, lavina reakciją ir net kantrybę? Stalo žaidimų vakaras su šeima yra puiki galimybė smagiai ir kokybiškai praleisti laiką šeimoms su mažamečiais vaikais ir seneliais, jaukioje ir saugioje aplinkoje. Stalo žaidimais pasirūpinsime mes, tačiau jeigu turite savo mėgstamą žaidimą, kviečiame jį pasiimti! Šio vakaro metu galėsite išbandyti įvairiausių stalo žaidimų! Vieni reikalaus greitos reakcijos, kiti – pamąstymo, o treti – bendradarbiavimo. Kad atmosfera būtų jaukesnė, užkandžiais ir gėrimais bus pasirūpinta, jums reikės atsinešti tik gerą nuotaiką! Taip pat, Jūsų laukia ir simboliniai prizai!

Jūsų atsiliepimas

Skip to content