Skip to main content

Prisipažinsime, mums, festivalio organizatoriams, laikas prabėgo labai greitai.

Paskutinis rytas pažadino smagiu vaikišku šurmuliu ir klegesiu – tėveliai su vaikučiais rinkosi į aktorių Gretos Šepliakovaitės ir  Kamilės Lebedytės  dirbtuves. Kūdikėliai klausėsi ritmo, dainelių, o jau ūgtelėjusieji pasigamino savadarbę gitarą, būgnus ar kitokį instrumentą.

Dieną žiūrovai rinkosi į trečiąjį interaktyvų pasirodymą „Čiurlionio garso peizažai“ ( autorė M. Mičiulytė, atlikėjas  D. Breivė).

Vakarą pasitikome dviem spektakliais, o gal netgi trimis: G. Griciūtės ir V. Damerell  („Eye Gymnasticks“)  performansu „Matyti balsu“ ir Georgo Nussbaumerio kūriniu  „Kauno lavina ir lanko pratimai“.

„Eye Gymnastics“ pasirodymas užbūrė balsų magija, pakviesdamas publiką įsilieti į garsų srautą. Austrų kompozitoriaus Georgo Nussbaumerio dviejų dalių performanso pirmoji, lavinos, dalis panardino į ritualinį dviejų upių – Nemuno ir Neries akmenų  susiliejimą. Antrojoje – „Lanko pratimai“,  į violončelę smingančiomis  lankininko Jonathano  Samuelio Schwarzwälderio paleistomis strėlėmis, menininkas rezonavo smurto temą ir jos atvaizdavimą dailėje, pradedant  nuo Šv. Sebastijono atvaizdo ikonografijoje. Abu performansus lydėjo violončelininko Antono Lukoszeviez muzikavimas.

Festivalis baigėsi. Dėkojame visiems, dalyvavusiems, stebėjusiems ir klausiusiems.

Festivalio specialiosios programos konsultantas Arturas Bumšteinas, festivalio renginių koordinatorė Valdonė Talutytė-Masienė.

Nuotraukų autorius Donatas Stankevičius

Jūsų atsiliepimas

Skip to content