Skip to main content

Ir paskutinę festivalio dieną sukosi dirbtuvių ratas: kūrėme spalvingas pačių išgalvotas istorijas su aktore Kamile Lebedyte, patys mažiausieji lipo nuo tėvelių kelių ir grojo barškučiais su Greta Šepliakovaite,  o susirinkusieji į aktorės Godos Petkutės dirbtuves nagrinėjo ryšio kūrimo su savimi ir aplinka kelius.  „Scena išmoko klysti ir ieškoti“, –  gimė užrašas vieno iš dirbtuvių dalyvių koliaže. 100 proc. taiklu, geriau ir nepasakysi. O kam dar užteko jėgų ir deguonies, vakarojo su teatro Ambasadorių akademijos nariais, kurie buvo parengę  labai įdomią interaktyvią viktoriną. Joje netrūko klausimų apie teatrą,  netikėtų faktų, įdomybių ir  įkvepiančių pavyzdžių, kaip kažko negalėjimą paversti galėjimu.  

Viskas. Tai jau paskutinis fotoreportažas. Akimirkas įamžino teatro fotografas Donatas Stankevičius.

Festivalį kuravo ir strategavo Inga Samoškaitė.

„Vadybino“: Agnė Burovienė, Skaistė Jurėnė, Daiva Čepauskaitė, Ineta Vaitiekūnienė, Jolanta G. Jadkauskienė, Rūta Malaškevičienė, Adas Pliopa.

Kompetentingu žvilgsniu nardė Egidijus Stancikas, Edgaras Klivis.

Švietė, garsino ir aptarnavo didžiulė techninė NKDT komanda (neišvardinom, nes bijom ką nors praleisti).

 Vežė ir nuvežė: Arvydas ir Antanas.

 Fizine jėga padėjo Virginijus.  

Filmavo: Ridas, Vitalijus, Mažvydas.  

Palaikė – visi geros valios žmonės.

Festivalio draugai: KORYS, Lietuvos Kurčiųjų draugija, Lietuvių gestų kalbos vertimo centras, “Lietaus vaikai”, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga, socialinės terapijos namai „ Akvila“, “Engrave”, „Meduolių namai“.

Rėmė Lietuvos kultūros taryba, Kultūros ministerija, Fredos paramos ir labdaros fondas.

Jūsų atsiliepimas

Skip to content