Skip to main content
Teatras kūdikiams | su ankstyvojo ugdymo teatru "Šilkaus Pupa" ir aktore Kristina Savickyte | Nerk į teatrą festivalis 2024

Teatras kūdikiams

Edukacinės dirbtuvės su ankstyvojo ugdymo teatru “Šilkaus Pupa” ir aktore Kristina Savickyte

„Šilkaus pupos“ teatras kviečia į užsiėmimus 5-24 mėn. mažylius su tėvais. Edukacijos metu kviečiame vaikus ir tėvus įsitraukti į žaismingą pasakos vaidinimą. Teatro metodai ir priemonės – puikus būdas megzti ryšį su vaikais ir atrasti tai, kas tinka būtent jums. Teatrinėmis priemonėmis lavinsime vaizduotę, smulkiąją motoriką, kalbos vystymąsi, artikuliaciją. Užsiėmimuose aktyviai veikia vaikai ir mokosi jų tėvai – tiek iš veiklų kartu, tiek iš diskusijų, pasidalinimų įžvalgomis apie ankstyvąjį ugdymą, kūrybiškumą.

Kristina Savickytė – trijų vaikų mama, aktorė, radijo laidų autorė ir vedėja, „Šilkaus pupos” įkūrėja, autorinės „Teatro kūdikiams” programos sumanytoja ir vedėja bei knygų vaikams ir tėvams autorė. Be „Šilkaus pupos” užsiėmimų, Kristina veda edukacinius užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams – apie skaitymą, vaizduotę, kūrybiškumą – bibliotekose, darželiuose, mokyklose, bendruomenėse. Taip pat dalinasi savo patirtimi su darželių auklėtojais ir mokytojais seminaruose visoje Lietuvoje apie kūrybiškumą, pasakas, skaitymą.

Trukmė – 45 min. 
Amžius: 5-24 mėn.

*Bilieto reikia ir vaikams ir suaugusiems.

Diena

2024-Geg-19
Expired!

Laikas

12:00 - 12:45

Vieta

Mažoji scena
Nacionalinis Kauno dramos teatras
Kategorija
PIRKITE BILIETUS
Skip to content