Skip to main content
Stalo žaidimų vakaras „Laikas su šeima“ | NKDT Jaunimo taryba ir „Kauno iššūkio“ organizacija | Nerk į teatrą festivalis 2024

Stalo žaidimų vakaras „Laikas su šeima“

Jaunimo zona (jaunimas jaunimui)

Vakaras su NKDT Jaunimo taryba ir „Kylančio Kauno” organizacija

Ar žinojote, kad įvairūs stalo žaidimai suartina, gerina žmogaus emocinę sveikatą, padeda atsipalaiduoti, plėsti akiratį, lavina reakciją ir net kantrybę? Stalo žaidimų vakaras su šeima yra puiki galimybė smagiai ir kokybiškai praleisti laiką šeimoms su mažamečiais vaikais ir seneliais, jaukioje ir saugioje aplinkoje. Stalo žaidimais pasirūpinsime mes, tačiau jeigu turite savo mėgstamą žaidimą, kviečiame jį pasiimti! Šio vakaro metu galėsite išbandyti įvairiausių stalo žaidimų! Vieni reikalaus greitos reakcijos, kiti – pamąstymo, o treti – bendradarbiavimo. Kad atmosfera būtų jaukesnė, užkandžiais ir gėrimais bus pasirūpinta, jums reikės atsinešti tik gerą nuotaiką! Taip pat, Jūsų laukia ir simboliniai prizai!

Trukmė – 2 val.
*Renginys yra nemokamas ir registruotis nereikia, tiesiog, ateik su gera nuotaika ir atsivesk mamą, tėtį, močiutę, smagiausią tetą ar rimčiausią dėdę, ar tiesiog žmogų su kuriuo norėtum smagiai praleisti laiką kartu!

Diena

2024-Geg-18
Expired!

Laikas

17:00 - 19:00

Vieta

Parketinė salė, Kęstučio g. 62, Kaunas
Nacionalinis Kauno dramos teatras
Skip to content