Skip to main content

Spektaklio “Babelio bokštas” repeticijos. Planet Eart/Game Over/Reset

Teatrinis nuotykis jaunimui nuo 13 m.

Kviečiame visus 13-16m. amžiaus jaunuolius dalyvauti spektaklio „Babelio bokštas. Planet Earth/Game Over/Reset“ repeticijose – tai išskirtinė galimybė stebėti kaip gimsta spektaklis ir dirba tarptautinė trupė. Būtina išankstinė registracija:

Registracijos forma

Repeticijų grafikas:

Rugpjūčio 4 d. 11 val. (anglų k.)

Rugpjūčio 12 d. (laikas bus patikslintas) (anglų k.)

Rugpjūčio 18 d. 18 val. (anglų k.)

Rugpjūčio 25 d. 18 val. (lietuvių k.)

„Babelio bokštas. Planet Earth/Game Over/Reset“ – interaktyvus teatro nuotykis jaunimui. Tai keturių Europos teatrų – Norvegijos,  Islandijos, Vengrijos bei Nacionalinio Kauno dramos teatro – bendrai sukurtas spektaklis, pasakojantis fantastinę istoriją apie naujo pasaulio ir naujos žmonių genties kūrimą po visuotinės planetos katastrofos. Spektaklio istorijos išeities taškas – biblinis pasakojimas apie Babelio bokšto statybas, kurias pradėjo vieninga žmonijos tauta, kalbanti viena kalba. Statinys turėjo siekti dangų, tačiau Dievas nubaudė žmones už tokį įžūlumą – sumaišė kalbas. Nebesusikalbėdami žmonės negalėjo įgyvendinti savo sumanymo. Jie pradėjo vieni kitų bijoti ir kariauti. Teatrinėje šio pasakojimo versijoje žiūrovai patenka į postapokaliptinį pasaulį, kuriame žmonija gauna progą vėl susijungti bendram tikslui. Spektaklis sukurtas įtraukiančio teatro principais – žiūrovai tampa ir spektaklio dalyviais bei kūrėjais. Jie padalinami į keturias grupes – gentis, turinčias savo kostiumus, kalbą, ritualus. Kiekviena gentis leidžiasi į teatrinę nuotykių kelionę, turėdami tikslą – atrasti tai, kas buvo prarasta. Visos keturios gentys pagaliau susitinka. Ar jie sugebės bendrauti? Ar galės dirbti kartu? Ar kartu sugebės pastatyti statinį, kuris nulemtų visos žmonijos ateitį? Ar mes galime nustoti kariauti ir bendrai kurti savo planetos rytojų?

Premjera – 2022 08 19, 20, 26 d. Parketinė salė (nuo 13 m.) 

Trukmė – 1 val. 30 min. ( be pertraukos)

Režisierė: Hilde Brinchmann
Scenografijos dailininkė; Signe Gerda Landfald
Kostiumų dailininkė: Helena Andersson
Kompozitorius: Deividas Gnedinas
Vaidina: Jorunn Lullau, Steinar Thorsen, Snædis Lilja Ingadóttir, Sigurður Arent, Anna Boznanszky, András Kazári,  Saulė Sakalauskaitė, Andrius Alešiūnas, Ugnė Žirgulė, Arnas Ašmonas, Marius Karolis Gotbergas, Inga Mikutavičiūtė, Artūras Sužiedėlis, Greta Šepliakovaitė, Kamilė Lebedytė.

 

kartu su               

Spektaklio partneriai:

Tarptautinis projektas finansuojamas 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ kvietimo „Kultūros prieinamumo plėtojimas ir kultūrinio švietimo stiprinimas“ lėšomis.

Spektaklį pristato

 

 

Diena

2022-Rgp-04
Expired!

Laikas

11:00 - 13:00

Vieta

Parketinė salė, Kęstučio g. 62, Kaunas
Nacionalinis Kauno dramos teatras
ĮSIGYTI BILIETĄ
Skip to content