Skip to main content

Spektaklio “Babelio bokštas” PREMJERA. Planet Eart/Game Over/Reset

Teatrinis nuotykis jaunimui nuo 13 m.

„Babelio bokštas. Planet Earth/Game Over/Reset“ – interaktyvus teatro nuotykis jaunimui. Tai keturių Europos teatrų – Norvegijos,  Islandijos, Vengrijos bei Nacionalinio Kauno dramos teatro – bendrai sukurtas spektaklis, pasakojantis fantastinę istoriją apie naujo pasaulio ir naujos žmonių genties kūrimą po visuotinės planetos katastrofos. Spektaklio istorijos išeities taškas – biblinis pasakojimas apie Babelio bokšto statybas, kurias pradėjo vieninga žmonijos tauta, kalbanti viena kalba. Statinys turėjo siekti dangų, tačiau Dievas nubaudė žmones už tokį įžūlumą – sumaišė kalbas. Nebesusikalbėdami žmonės negalėjo įgyvendinti savo sumanymo. Jie pradėjo vieni kitų bijoti ir kariauti. Teatrinėje šio pasakojimo versijoje žiūrovai patenka į postapokaliptinį pasaulį, kuriame žmonija gauna progą vėl susijungti bendram tikslui. Spektaklis sukurtas įtraukiančio teatro principais – žiūrovai tampa ir spektaklio dalyviais bei kūrėjais. Jie padalinami į keturias grupes – gentis, turinčias savo kostiumus, kalbą, ritualus. Kiekviena gentis leidžiasi į teatrinę nuotykių kelionę, turėdami tikslą – atrasti tai, kas buvo prarasta. Visos keturios gentys pagaliau susitinka. Ar jie sugebės bendrauti? Ar galės dirbti kartu? Ar kartu sugebės pastatyti statinį, kuris nulemtų visos žmonijos ateitį? Ar mes galime nustoti kariauti ir bendrai kurti savo planetos rytojų?

Premjera – 2022 08 19, 20, 26 d. Parketinė salė (13 m.-16m.) 

Trukmė – 1 val. 30 min. ( be pertraukos)

Registracijos forma

Rugpjūčio 19 d. 15 val. (anglų k.)

Rugpjūčio 19 d. 18 val. (anglų k.)

Rugpjūčio 20 d. 15 val. (anglų k.)

Rugpjūčio 20 d. 18 val. (anglų k.)

Rugpjūčio 26 d. 15 val. (lietuvių k.)

Rugpjūčio 26 d. 18 val. (lietuvių k.)

Režisierė: Hilde Brinchmann
Scenografijos dailininkė; Signe Gerda Landfald
Kostiumų dailininkė: Helena Andersson
Kompozitorius: Deividas Gnedinas
Vaidina: Jorunn Lullau, Steinar Thorsen, Snædis Lilja Ingadóttir, Sigurður Arent, Anna Boznanszky, András Kazári,  Saulė Sakalauskaitė, Andrius Alešiūnas, Ugnė Žirgulė, Arnas Ašmonas, Marius Karolis Gotbergas, Inga Mikutavičiūtė, Artūras Sužiedėlis, Greta Šepliakovaitė, Kamilė Lebedytė.

Spektaklis yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis ir pristatomas tarptautinio šiuolaikinio scenos menų festivalio „ConTempo“ programoje. Visa festivalio programa www.contempofestival.lt

 

kartu su               

Spektaklio partneriai:

Tarptautinis projektas finansuojamas 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ kvietimo „Kultūros prieinamumo plėtojimas ir kultūrinio švietimo stiprinimas“ lėšomis.

Spektaklį pristato

 

 

Diena

2022-Rgp-20
Expired!

Laikas

18:00 - 19:30

Vieta

Parketinė salė, Kęstučio g. 62, Kaunas
Nacionalinis Kauno dramos teatras
ĮSIGYTI BILIETĄ
Skip to content