Skip to main content

Interaktyvus šiuolaikinio šokio spektaklis „Spalvoti žaidimai“ ir edukacinės dirbtuvės

Šokio teatras „Dansema“
Projektas: KARTOS KARTU, tai interaktyvus šiuolaikinio šokio spektaklis „Spalvoti žaidimai“ ir edukacinės dirbtuvės su Šokio teatro „Dansema“ choreografe Birute Banevičiūte ir šokėja-pedagoge Giedre Subotinaite.

Šokio teatro „Dansema“ meninė iniciatyva „Kartos kartu“ suartina skirtingas kartas, t. y. garbaus amžiaus senjorus ir mažus vaikus. Judėdami kartu, jie patiria gyvo bendravimo ir bendros veiklos džiaugsmą, kuris teigiamai veikia fizinę ir emocinę sveikatą, bendrą nuotaiką, skatina senjorus būti gyvybingais, o mažylius patirti suaugusiųjų rūpestį ir teikiamą saugumą. Po spektaklio visi kviečiami pasinerti į bendrą kūrybinę veiklą edukacinėse dirbtuvėse su „Dansemos“ meno vadove ir choreografe, socialinių mokslų daktare Birute Banevičiūte ir šokėja bei pedagoge Giedre Subotinaite.
Šokio teatras „Dansema“ kviečia į interaktyvų šokio spektaklį „Spalvoti žaidimai“, kuris 2015 metais buvo apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi kaip geriausias spektaklis vaikams. Spektaklis pilnas netikėtų, spalvotų daiktų, kurie skatina mažuosius žiūrovus kartu su šokėja tyrinėti ir atrasti daug naujo apie save ir aplinkinį pasaulį. Šį kartą spektaklis rodomas ne tik vaikų auditorijai.

„Kartos kartu“ programą sudaro:
Interaktyvus šiuolaikinio šokio spektaklis „Spalvoti žaidimai“ ir šokio kūrybinės veiklos po spektaklio.

Choreografė: Birutė Banevičiūtė
Šokėja-pedagogė: Giedrė Subotinaitė
Kostiumų dailininkė: Rūta Biliūnaitė
Šviesų dailininkas: Aurelijus Davidavičius

Trukmė – 45 min.
Amžius: 8-18 m.

*Bilieto reikia ir vaikams ir suaugusiems.

Diena

2024-Geg-19
Expired!

Laikas

13:00 - 13:45

Vieta

Repeticijų salė (Laisvės al.71)
PIRKITE BILIETUS
Skip to content