Skip to main content
Paraobjektai | Simonas Nekrošius (Lietuva) | Nerk į (garso) teatrą

Spektaklis “Paraobjektai”

Simonas Nekrošius (Lietuva)

Elektroakustinis gyvosios eksperimentikos pasirodymas

Simonas Nekrošius – garso menininkas, eksperimentatorius, kuriantis, konstruojantis garso objektus, skulptūras ir juos atliekantis savo performansuose. Būdingi „DIY“ ir „Ready-made“ veiklos principai. Autorius ieško netradicinių garso išgavimo formų. Daug dėmesio skiria procesualumui, intuicijai, eksperimentams ir improvizacijai. Nuo 2015 metų yra nepriklausomos iniciatyvos, meno projektų erdvės „Studium P“ vienas iš įkūrėjų ir veiklos vykdytojų.

Para – graikiškai prie, šalia, nuo – pirmoji sudurtinių žodžių dalis, rodanti jų buvimą šalia ko nors, nukrypimą nuo ko nors, kokį nors sutrikimą.

“Paraobjektai” – tai gyvo garso pasirodymas savadarbiais instrumentais, apjungiantis netradicinius garso generacijos būdus bei principus. „Paraobjektai“ – tai fantazijos ir interpretacijų išraiška, kuri skleidžiasi autoriaus vaizduotėje kaip individualūs ir asociatyvūs dariniai, kuriantys tam tikrą naratyvą tarp normalumo ir nesąmonės, realybės ir absurdo.

Absurdas dažnai visuomenėje sukelia atmetimo reakciją ir apibrėžia suvokimo ribas. Tačiau autorius į tai žvelgia kaip į galimybę tyrinėti situacijas ir objektus, suteikdamas erdvės iracionaliam, jusliniam pažinimui. Performansas kviečia atsiriboti nuo klišinio suvokimo modelio, standartinių muzikos kūrybos kanonų bei patirti naują esatį ir mus supančią aplinką.

Trukmė 45min. (be pertraukos)
Rekomenduojamas amžius: nuo 6 m.

___________________________________________

ABONEMENTAS

Pamatyk ir išgirsk kuo daugiau!

Šių metų festivalis „Nerk į (garso) teatrą“ turi unikalią specialiąją programą, susidedančią iš šešių vienetinių pasirodymų, kuriuos atlieka žymūs garso menininkai iš Vokietijos, Austrijos, Škotijos, Lietuvos. Jei norite kuo daugiau pamatyti ir sutaupyti, įsigykite festivalio paketą. Pirkdami bilietus į 3-6 spektaklius iš karto, gausite atitinkamą 30-60 proc. nuolaidą ir galimybę susidėlioti savo programą.

Primename, kad specialiąją programą sudarė ir kuruoja kompozitorius, garso menininkas, apdovanotas Boriso Dauguviečio auskaru už garsinių eksperimentų integraciją į naujas teatro formas, „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatas kategorijoje „Muzika spektakliui“ Arturas Bumšteinas.

PIRKTI ABONEMENTĄ

Diena

2023-Bir-02
Expired!

Laikas

18:00 - 18:40

Vieta

Rūtos salė
Nacionalinis Kauno dramos teatras
Kategorija
ĮSIGYTI BILIETĄ
Skip to content