Skip to main content

O KAS, JEIGU? Cirko akrobatų pasirodymas

Prie Nacionalinio Kauno dramos teatro įejimo, Laisvės al. 71
Trukmė – 25 min

Šis pasirodymas įkvėptas mistiškų lietuvių liaudies pasakų personažų. Tarptautinė aktorių komanda – Pauline, Džiugas ir Liam – sujungė savo įgūdžius ir sukūrė pasirodymą, derindami akrobatiką ir teatrą. Trys personažai, patekę į nepažįstamą aplinką, komiškai ir jautriai ją tyrinėja. Jie turi atlaikyti išbandymą – nugalėti savo skirtumus, kad vėl sugrįžtų į pasaulį, iš kurio atkeliavo. Tai garantuotas nuotykis bet kokiam žiūrovui.

Liam Carmody – cirko artistas, vaidinęs nuo Airijos iki Lietuvos. Liam aistringai naudoja cirką kaip tobulėjimo įrankį ir padeda žmonėms dalytis, mokytis ir žaisti kartu. Studijavo cirką Barselonoje ir Šiaurės Prancūzijoje, baigė C.R.A.C cirko mokyklą Lomme. Liam ypač domisi pasirodymais lauke, įtraukia į juos ir bendruomenę. Nuo 2016 m. kartu su Pauline Talon praktikuoja dueto akrobatiką.

Pauline Talon pradėjo savo cirko praktiką nuo lyno akrobatikos ir rado išraiškos formą, kuri leidžia jai patirti netikėtus išgyvenimus ir nuotykius. Ji yra vaidinusi su prancūzų akrobatikos kompanija XY ir taip pat bendradarbiavo kuriant „Vizijas“, kurios buvo atliktos Lietuvoje 2021 metais. Pauline yra įkvėpta socialinio cirko koncepcijos ir siekia, kad cirkas būtų prieinamas visiems. Pauline prisijungė prie Liam‘o Barselonoje ir kartu kaip duetas jie vėliau baigė cirko mokslus C.R.A.C cirko mokykloje Lomme (2021 m.).

Džiugas Kunsmanas – aktorius ir cirko artistas, studijavo aktorystę Kauno Vytauto Didžiojo universitete, kur 2017 m. įgijo aktorinio meistriškumo bakalauro laipsnį. Vėliau studijavo Flic (Flic Scuola di Circo) – pirmoje Turino (Italija) šiuolaikinio cirko mokykloje, kurią baigė 2019 m. Džiugas sukūrė apie dvi dešimtis vaidmenų teatro, šokio ir šiuolaikinio cirko spektakliuose ir šou. Už vaidybą du kartus gavo „Fortūnos“ premiją (2015 ir 2016 m.).

Pirmą kartą visi trys jie susitiko Roberto Magro režisuojamame „Vizijų“ šou, kuris yra Kaunas Europos kultūros sostinė 2022 dalis. Jie toliau kartu dirba projekte „Radio angelai Linksmakalnyje“.

Renginys nemokamas

Diena

2022-Bir-04
Expired!

Laikas

13:30 - 13:50

Vieta

Paradinis įėjimas (Laisvės al.71)
Nacionalinis Kauno dramos teatras
Kategorija
ĮSIGYTI BILIETĄ
Skip to content