Skip to main content
Nesek man pasakų! Teatro improvizacijos dirbtuvės | su aktore ir dainininke Eglė Ancevičiūtė | Nerk į teatrą festivalis 2024

Nesek man pasakų! Teatro improvizacijos dirbtuvės

Edukacinės dirbtuvės su aktore Egle Ancevičiūte

Apie ką iš tikrųjų yra liaudyje puikiai žinomas posakis „nesek man pasakų“? Tai reiškia nustoti meluoti sau ir kitiems, priimti save tokį, koks esi iš tikrųjų. Tad kodėl gi teatras? Teatras dažną iš mūsų užburia galimybe persikūnyti, tapti kažkuo kitu ir tarsi pasimatuoti kito žmogaus gyvenimą. Tačiau pirmoji taisyklė teatre yra „nustoti vaidinti“! Mes atmetame dirbtinumą, šablonus, klišes ir siekiame tikrumo. Norime patikėti tuo, kad scenoje regime tikrą žmogų, išgyvenantį tikrus jausmus ir situacijas. Maža to, trokštame įsijausti į reginį, susitapatinti su veikėju ir kartu su juo keliauti bei patirti visas mums taip artimas gyvenimiškas situacijas. Tačiau kaip patiems įžengti į sceną? Kaip tai padaryti, jei dažną iš mūsų tiesiog kausto scenos ir viešojo kalbėjimo baimė? Arba kaip iš baimės neperlenkti lazdos? Teatro improvizacijos dirbtuvės kviečia kiekvieną pabandyti klysti, klupti ir vėl keltis! Visi esame apdovanoti skirtingais talentais, tačiau kaip juos išlukštenti ir įdarbinti? Per įvairius linksmus teatrinius žaidimus bei improvizacijas mokysimės atsipalaiduoti, įveikti baimes ir su juoku pažvelgti į tą „netobuląjį aš”.

Eglė Ancevičiūtė, profesionali teatro ir kino aktorė, dainų autorė. Aktorystės mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Baigusi studijas dirbo įvairiuose Lietuvos teatruose, kine ir televizijoje. Didelę dalį savo kūrybinių idėjų realizuoja rašydama ir leisdama dainas ir vaizdo klipus, koncertuodama su grupe. Eglei visada svarbu dalintis savo žiniomis apie vaidybą praktiniuose užsiemimuose su jaunimu.

Trukmė – 1.30 val.
Amžius: 11-18 m. 

*Šią edukaciją galima užsisakyti tik per Kulūros paso sistemą.
*Nacionaliniame Kauno dramos teatre edukacija “Nesek man pasakų! Teatro improvizacijos dirbtuvės” vyks tik gegužės 24 d. 9 val., 11 val ir 13 val.

Diena

2024-Geg-24

Laikas

13:00 - 14:30

Vieta

Tavernos salė
Nacionalinis Kauno dramos teatras
PIRKITE BILIETUS PER KP
Skip to content