Skip to main content
MES TAIP NESITARĖM | Kūrybinių dirbtuvių rezultatų pristatymas ir diskusija | Nerk į teatrą festivalis 2024

MES TAIP NESITARĖM

Kūrybinių dirbtuvių rezultatų pristatymas ir diskusija.

MES TAIP NESITARĖM – tai veiksmas, kuriame susitinka gestų kalba ir muzika. Tai scena, suvienijanti kurčiųjų bendruomenę ir profesionalius atlikėjus iš girdinčiųjų pasaulio. 2024 m. projektas tapo tarptautiniu, prie jo prisijungė ir dalyviams dirbtuves vedė kurtieji scenos menų profesionalai iš Suomijos ir Švedijos.

2024 gegužės 12 d. festivalio NERK Į TEATRĄ programoje bus pristatyti vasarį – gegužę vykusių muzikinių dirbtuvių rezultatai: originalių dainų eskizai, atliekami tarptautiniais gestais, lietuvių gestų, lietuvių žodine ir anglų kalbomis. Taip pat bus pristatyti kurčiųjų literatūros dirbtuvėse sukurti poezijos kūriniai, pavirsiantys muzika, ir video menininko Kristijono Dirsės specialiai projektui kuriama eksperimentinė video projekcija.

Dalyvauja: Dominykas Vaitiekūnas, pianistas Kazimieras Krulikovskis, gestų kalbos literatūros kūrėjai Arūnas Bražinskas, Nina Šamakova, Arnoldas Matulis, Justina Čiplytė, gestais dainuojantys atlikėjai Gabija Varenkevičiūtė, Paulius Jurjonas, Rūta Mingailaitė, Arnas Dambrauskas, Lea Milašauskė, Vilius Glušokas, Šarūnas Zdanavičius ir kiti.

Video menininkas: Kristijonas Dirsė
Choreografas: Mantas Stabačinskas
Muzikos prodiuseris: Jokūbas Tulaba
Gestų kalbos literatūros koordinatorė: Andželika Teresė
Projekto konsultantas: Kęstutis Vaišnora
Prodiuserė: Domantė Tyrilytė.

DISKUSIJOJE DALYVAUJA: dirbtuvių lektorius, kurčiasis atlikėjas Signmark (Suomija), dirbtuvių lektorė ir kurčioji atlikėja Debbie Z Rennie (Švedija), MES TAIP NESITARĖM kūrybos vadovas Dominykas Vaitiekūnas ir videomenininkas Kristijonas Dirsė.

Diskusijos moderatorė: žurnalistė Indrė Kaminckaitė
Diskusija vyks anglų k., lietuvių gestų k. ir tarptautiniais gestais.

Partneriai: Kauno nacionalinis dramos teatras, Lietuvos kurčiųjų draugija, Kauno kultūros centras, Kauno kurčiųjų centras, Kauno kurčiųjų jaunimo organizacija, Oldman Kaunas.

Rėmėjai: Kauno miesto savivaldybė, Šiaurės ministrų tarybos Kultūros ir meno programos, Lietuvos kultūros taryba ir Švedijos ir Lietuvos bendradarbiavimo fondas, Culture Moves Europe.

Trukmė: 2 val.

15.30 Pasirodymai
16:30 diskusija SCENOS MENAS KURTIESIEMS.

Diena

2024-Geg-12
Expired!

Laikas

15:30 - 17:30

Vieta

Kauno dramos teatras, Ilgoji salė
Kęstučio g. 62
PIRKITE BILIETUS
Skip to content