Skip to main content
Kai užaugsiu, būsiu… | LABAI TEATRAS (LIETUVA) | Nerk į (garso) teatrą

Spektaklis “Kai užaugsiu, būsiu…”

LABAI TEATRAS (LIETUVA)

Šmaikštus, žaismingas, interaktyvus teatralizuotas koncertas

„Kai užaugsiu, būsiu…“ – tai šmaikštus, žaismingas, interaktyvus teatralizuotas koncertas-žaidimas šeimai apie tai, kaip svarbu tinkamai išsirinkti profesiją. Mažieji žiūrovai ne tik susipažįsta su labai skirtingų profesijų atstovais, bet ir patys gali pabūti ir aktoriais, ir statybininkais, ir mokslininkais, ir gaisrininkais…
Koncertas interakyvus – kiekviena profesija turi savo žaidimą (lydimą muzikos), kuris atskleidžia tos profesijos ypatumus, sunkumus, iškylančias užduotis. Dalyvaudami spektaklyje-žaidime, vaikai tarsi „pasimatuoja“ siūlomas profesijas, sužino apie jas ką nors naujo ir vėl atranda seną tiesą: visi darbai yra geri ir garbingi, tik svarbu išsirinkti sau tinkamą ir mielą.

Spektaklio trukmė 60 min.
Rekomenduojamas amžius: nuo 5 m.

___________________________________________

ABONEMENTAS

Pamatyk ir išgirsk kuo daugiau!

Šių metų festivalis „Nerk į (garso) teatrą“ turi unikalią specialiąją programą, susidedančią iš šešių vienetinių pasirodymų, kuriuos atlieka žymūs garso menininkai iš Vokietijos, Austrijos, Škotijos, Lietuvos. Jei norite kuo daugiau pamatyti ir sutaupyti, įsigykite festivalio paketą. Pirkdami bilietus į 3-6 spektaklius iš karto, gausite atitinkamą 30-60 proc. nuolaidą ir galimybę susidėlioti savo programą.

Primename, kad specialiąją programą sudarė ir kuruoja kompozitorius, garso menininkas, apdovanotas Boriso Dauguviečio auskaru už garsinių eksperimentų integraciją į naujas teatro formas, „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatas kategorijoje „Muzika spektakliui“ Arturas Bumšteinas.

PIRKTI ABONEMENTĄ

Diena

2023-Bir-01
Expired!

Laikas

10:00 - 11:00

Vieta

Rūtos salė
Nacionalinis Kauno dramos teatras
Kategorija
ĮSIGYTI BILIETĄ
Skip to content