Skip to main content
Interaktyvi teatralizuota edukacija „Iliuzija lėlių teatre“ | Klaipėdos lėlių teatro kūrybinė komanda | Nerk į teatrą festivalis 2024

Interaktyvi teatralizuota edukacija „Iliuzija lėlių teatre“

Edukaciją ves Klaipėdos lėlių teatro kūrybinė komanda: Aušra Bakanaitė, Larion Dyakov, Kęstutis Bručkus, Vytautas Kairys, Monika Mikalauskaitė-Baužienė.

Iliuzijos pojūtis neatsiejamas nuo žmogaus suvokimo apie pasaulį – yra daug situacijų, kai realybė suvokiama ne tokia, kokia ji yra iš tikrųjų, dažnai net sunku atskirti, kada matome, girdime, ar kitaip susiduriame su iliuzija: atrodo, kad Mėnulis prie horizonto didesnis, o tyliai čiurlenantis šaltinėlis, rodos, šnabžda.

Lėlių teatre iliuzija neatsiejama nuo lėlininko rankose atgijusio objekto. Edukacijos „Iliuzija lėlių teatre“ dalyviai turės išskirtinę galimybę sužinoti, kodėl teatras gali būti laikomas iliuzija, kaip iliuzija sukuriama ir kur ji gyvena. Sužinoję juodo kabineto paslaptis dalyviai suvoks kuriamos atmosferos svarbą, o išgirdę apie objekto animavimo subtilybes, galės ir patys pabandyti įpūsti objektams gyvybės.

Edukacijoje naudojamos minimalistinės priemonės skatins vaikus fantazuoti ir savo vaizduotėje susikurti asmeninę iliuziją, kuri ateityje galbūt virs tikrove.

Trukmė – 4 val.
Amžius: ikimokyklinukai – 4 kl.

_________________________
Norint užsakyti bilietus per „Kultūros paso“ programą kreiptis į NKDT vadybininkę edukacijai Valdonę Talutytę-Masienę, Mob. +370 658 48571, edukacija@dramosteatras.lt

Diena

2024-Bir-04

Laikas

10:00 - 10:45

Vieta

Mažoji scena
Nacionalinis Kauno dramos teatras
PIRKITE BILIETUS
Skip to content