Skip to main content
„Fontanas” | Maulwerker (Berlynas, Vokietija) | Nerk į (garso) teatrą 2023

Spektaklis “Fontanas”

Maulwerker (Berlynas, Vokietija)

bendradarbiaujant su KAUNO MIKO PETRAUSKO SCENOS MENŲ MOKYKLA

Festivalio „Nerk į (garso) teatrą 2023“ atidarymas
Muzikos ir teatro performansas (35 atlikėjai, 50 plastikinių puodelių, 5 buteliai vandens ir žiūrovai)

Laisvės alėjoje prie pagrindinio įėjimo į teatrą

“Fontanas” – tai matoma muzika, tiksliau – gyva garso skulptūra. Penkių atlikėjų grupė sudaro savotišką barokinį fontaną. Į plastikinius puodelius įpylus vandens, tarp atlikėjų prasideda įvairūs cirkuliacijos procesai. Nors gestai ir garso kūrimas iš pradžių vyksta pagal grupės viduje galiojančias taisykles, apytakos procesai leidžia įtraukti daugiau dalyvių ir išsiplečia į atvirą erdvę. Kompoziciją galima suprasti kaip poetinį dalijimosi įvaizdį.

Atlieka:
Ariane Jessulat, Henrik, Kairies, Christian Kesten, Katarina Rasinski, Vilém Wagner, Steffi Weismann (Maulwerker) ir Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos moksleiviai (Kaunas).

Režisierė Steffi Weismann.

Trukmė – 20 min. (be pertraukos)
Rekomenduojamas amžius: nuo 1m. iki 105m.

Spektaklio partneriai:
___________________________________
ABONEMENTAS

Pamatyk ir išgirsk kuo daugiau!

Šių metų festivalis „Nerk į (garso) teatrą“ turi unikalią specialiąją programą, susidedančią iš šešių vienetinių pasirodymų, kuriuos atlieka žymūs garso menininkai iš Vokietijos, Austrijos, Škotijos, Lietuvos. Jei norite kuo daugiau pamatyti ir sutaupyti, įsigykite festivalio paketą. Pirkdami bilietus į 3-6 spektaklius iš karto, gausite atitinkamą 30-60 proc. nuolaidą ir galimybę susidėlioti savo programą.

Primename, kad specialiąją programą sudarė ir kuruoja kompozitorius, garso menininkas, apdovanotas Boriso Dauguviečio auskaru už garsinių eksperimentų integraciją į naujas teatro formas, „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatas kategorijoje „Muzika spektakliui“ Arturas Bumšteinas.

PIRKTI ABONEMENTĄ

Diena

2023-Geg-31
Expired!

Laikas

12:30 - 13:00

Vieta

Rūtos salė
Nacionalinis Kauno dramos teatras
Skip to content