Skip to main content
Audiovizualinė instaliacija "Sąlytis" | Projektas "BErėmų" | Nerk į teatrą festivalis 2024

Audiovizualinė instaliacija „Sąlytis“

Projekto “BErėmų” audiovizualinės instaliacijos “Sąlytis” peržiūra bei diskusija su menininkais

Dvylika menininkų (šeši kompozitoriai ir šeši vizualų kūrėjai), dalyvaujantys projekte „BErėmų“, kviečia jus patirti gamtą iš naujo – būti nustebintiems jos grožio, mistikos, garsų ir ryšio su žmogumi. Vizualų kūrėjų vaizdiniai ir kompozitorių melodijos perteikia miško didybę ir kviečia pamatyti kasdienybę kitomis akimis, įžvelgti jos paslaptingumą. Peržiūros metu menininkai pasakos apie savo kūrinius. Po peržiūros kvies diskutuoti. 

Projekte dalyvauja kompozitoriai: Marco Righetto, Karolina Kieraitė (Karolina Mint), Nikita Kiriuchinas, Kamilė Lebedytė, Ovidijus Girdzijauskas. Vizualų kūrėjai: Amelija Benderavičiūtė, Liepa Šadbaraitė, Gabija Ščerbavičiūtė (Gabrioška), Meda Dailidė, Dastina Kesylytė (Dastė), Ieva Gudavičiūtė, Austėja Sutkevičiūtė.

Apie projektą „BErėmų“:
Kaune netrūksta kultūrinių renginių ir meno ekspozicijų, tačiau dauguma jų yra gana stereotipiniai. Projekto „BErėmų“ tikslas – sulaužyti nusistovėjusius standartus ir suteikti gyvesnį, ryškesnį toną. „BErėmų“ organizuoja kitokias kitoniškų eksponatų parodas, kurias kuria publikai dar nepažįstami menininkai. Taip atveriamas ne tik kitoks požiūris į parodas, bet ir suteikiama galimybė dar neatrastiems perspektyviems menininkams augti ir plėstis.

Trukmė – 3 val.
Amžius: nuo 16 m. 

Projekto dalyviai:

Diena

2024-Bal-25
Expired!

Laikas

17:00 - 19:00

Vieta

Nacionalinis Kauno dramos teatras
Laisvės al. 71
Kategorija
Skip to content